ua
Мікрофібра для бетону FiberMix®

Мікрофібра для бетону FiberMix®

МІКРОФІБРА зменшення тріщиноутворення

 

Мікрофібра ФайберМікс® є високоефективним моноволокном. Поліпропіленове волокно розроблено для зменшення мікропластичної усадки і розтріскування під час твердіння бетону, а також для поліпшення міцності бетону і якості його поверхні.
Волокна також використовуються в сумішах для збільшення міцності при вигині та розтягуванні, зниження ризику розшарування.

Мікрофібра ФайберМікс - економічна і якісна альтернатива сталевій сітці, що контролює утворення тріщин.

 

 
Сертифікати
 • Наша продукція сертифікована
по EN 14889-2: 2006
  Наша продукція сертифікована по EN 14889-2: 2006
 • Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
  Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
 • Державна Експертиза СЕС
  Державна Експертиза СЕС
 • Лист про сертифікацію ТПП
  Лист про сертифікацію ТПП

Мікрофібра для бетону FiberMix® описание

 • Перешкоджає утворенню внутрішніх і поверхневих тріщин при висиханні бетону
 • Зменшує мікропластичної усадку
 • Підвищує довговічність бетону і стійкість до старіння
 • Зменшує проникність води і хімічну проникність
 • Покращує стійкість до замерзання - відтавання бетону
 • Підвищує вогнестійкість бетону

Мікрофібра FiberMix® рекомендується до використання в кількості 0,9 кг / м3 розчину. При цьому відбувається не тільки зменшення утворення тріщин а й поліпшення цілого ряду характеристик готового бетону. Якщо у вас стоїть завдання тільки зменшити утворення тріщин в бетоні - досить буде використовувати 0,6 кг / м3 розчину.

 

 

При укладанні бетону необхідно дотримуватися стандартної процедури його укладання. У зв'язку з високою ефективністю волокон, можуть знадобитися незначні зміни конструкції суміші в залежності від застосування.

Мікрофібра FiberMix® додається в змішувач до, під час або після дозування інших бетонних компонентів. Час перемішування становить не менше 5 хвилин. Волокна FiberMix® сумісні з усіма часто використовуваними добавками для бетону і хімічними компонентами, що підвищують ефективність.

Фібра не горюча і не небезпечна для здоров'я людини або тварин.

 

 
 • Фасовка: паперові пакети по 0,6 кг та прозорі фірмові ПЕ пакети по 0,9 кг / 0,6 кг;
 • Упаковка в Коробку/мішок по 18 кг (30 пакетів по 0,6 кг АБО 20 пакетів по 0,9 кг);
 • Кількість на палеті 540 кг (30 коробок/мішків по 18 кг);
 • Розміри палети з товаром: 1,0*1,2*2,3 м для паперових пакетів та 1,0*1,2*2,2 м для ПЕ
Галузь застосування
Промислові підлоги
Промислові підлоги
Монолітні конструкції
Монолітні конструкції
Торкрет бетони (тунелі, метро)
Торкрет бетони (тунелі, метро)
Дорожні покриття, автостоянки
Дорожні покриття, автостоянки

Мікрофібра для бетону FiberMix® Доставка

 • ДОСТАВКА

   

  Доставку по м. Дніпро і області компанія ФайберМікс здійснює власним транспортом.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

 • ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

   

  Наша компанія користується послугами національних перевізників - Нова Пошта, Meest Express, SAT та іншими.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

Мікрофібра для бетону FiberMix® : Відгуки

Сергей Степанович
08.11.2023
Действительно качественная микрофибра для стяжек. И сотрудники молодцы - всегда отвечают об использовании, давали много полезных советов
Відповісти
Залишити відгук
Ваша оцінка
Відповісти на відгук
Мікрофібра FiberMix®
 • Що таке синтетична поліпропіленова мікрофібра FiberMix®?

  Синтетична фібра, мікрофібра для бетону

  Компанія ФайберМікс® виконує повний спектр робіт по виробництву матеріалу. Якісна мікрофібра для бетону народжується в результаті злагодженої роботи виробництва. У нашому арсеналі – сучасне обладнання, високоякісну сировину, автоматизовані процеси під контролем досвідчених спеціалістів. Все це дозволяє купити мікроволокно FiberMix®, будучи впевненими в його виняткові властивості і характеристики.
  Особливою перевагою використання поліпропіленової фібри є її економічність. Всього 0,6-0,9 кг сировини задовольняють потреби в сталевій сітці на 1 м3 бетону. Завдяки розсіюванню волокон у цементній матриці, вони створюють тривимірне армування, що сприяє істотному зміцненню конструкції без особливих зусиль.

  Сьогодні мікрофібра для бетону користується підвищеним попитом у приватному та комерційному будівництві. Багато забудовники воліють синтетичні мікроволокна традиційного способу армування, і це однозначно правильне рішення.

  Мікрофібра для бетону в Україні FiberMix®

  Щоб зміцнити бетонні стіни, фасади або розчин, використовується мікрофібра для бетону – ціна матеріалу дозволяє йому конкурувати з традиційними методами армування. Сьогодні на ринку представлено широке розмаїття матеріалу, якість якого далеко не завжди відповідає найвищим стандартам.

  Виробництво ФайберМікс® ретельно стежить за всіма етапами створення волокон, починаючи від поставки сировини і закінчуючи фасуванням готового продукту. Відповідальне ставлення до роботи дозволить замовникам придбати мікроволокно для бетону, будучи впевненими в бездоганній якості продукту. При цьому вартість матеріалу також задовольнить кожного покупця.

  Якщо Ви хочете слідувати сучасним тенденціям в будівництві, синтетична фібра – саме те, що потрібно! Завдяки даному матеріалу строки будівництва істотно зменшаться, а якість і міцність зростуть в рази!

  Створені для вирішення проблем первинного тріщиноутворення, микросинтетические волокна FiberMix® допомагають запобігти поширенню тріщин у пластичному стані бетону - саме тоді, коли вони виникають.

 • Які переваги у поліпропіленової мікрофібри FiberMix®?

   

  Переваги мікрофібри FiberMix®

  Незважаючи на малу дозування FiberMix®  (0,6-0,9 кг на 1м3 бетону), волокна розсіяні у величезній кількості в цементної матриці бетону, створюючи при цьому тривимірне армування.
  Використання FiberMix® перешкоджає виникненню природних усадочних тріщин відразу після заливки бетону. В перші 6-8 годин бетон має низький модуль пружності і в ньому активно відбуваються усадочні деформації. Поліпропіленові волокна будуть активно виконувати свою роботу, поки модуль пружності бетону (при наборі міцності) не перевищить модуль пружності поліпропілену.

  З появою такого матеріалу як мікроволокно від компанії ФайберМікс® приватні і комерційні забудовники позбулися від більшості проблем, пов'язаних із зміцненням бетонних конструкцій сталевою сіткою. Більше немає необхідності використовувати металеву сітку, досить додати мікрофібру в суху суміш або бетонний розчин, щоб готовий об'єкт став довговічніше і міцніше.

  Так, мікрофібра FiberMix® при з'єднанні з бетонним розчином забезпечує наступні цінні властивості будівельного матеріалу:

  • морозостійкість;
  • в'язкість, пластичність, а, отже, зручність роботи;
  • вологонепроникність;
  • стійкість до стирання;
  • відсутність усадки, деформації після застигання;
  • зносостійкість, стійкість до механічних ударів.

  Волокниста синтетична мікрофібра застосовується в різних випадках – при заливці фундаменту, спорудження мостів, паль, дорожніх покриттів, зведенні монолітних конструкцій, отливании фігурних виробів, оформлення готових фасадів для зміцнення конструкції. Мікроволокно FiberMix® для бетону істотно покращує його характеристики, незалежно від сфери застосування.

 • Як впливає мікрофібра FiberMix® на використання добавок?

  Мікрофібра FiberMix® не впливає на гідратацію розчинів. Її дія є механічним. Мікрофібра FiberMix® підходить для всіх бетонних сумішей і не має жодного впливу на використання різних добавок. Мікрофібра FiberMix® для належного застосування не вимагає додавання будь-яких домішок.

 • Чи можливе використання мікрофібри FiberMix® з усіма типами цементу?

  Використання мікрофібри FiberMix® можливо з різними типами цементу. Мікрофібра механічно скріплює цементне тісто і його можна застосовувати з усіма типами цементу.

 • Коли відбувається остаточне застигання розчину з мікрофіброю FiberMix®?

  Застигання розчину відбувається приблизно через 2-3 тижні. Деякі фахівці стверджують, що ходити по такій бетонній підлозі можна вже через 12-14 годин, а через кілька днів можна настилати підлогове покриття.