ua
Мікрофібра для бетону FiberMix®

Мікрофібра для бетону FiberMix®

МІКРОФІБРА зменшення тріщиноутворення

 

Мікрофібра ФайберМікс® є високоефективним моноволокном. Поліпропіленове волокно розроблено для зменшення мікропластичної усадки і розтріскування під час твердіння бетону, а також для поліпшення міцності бетону і якості його поверхні.
Волокна також використовуються в сумішах для збільшення міцності при вигині та розтягуванні, зниження ризику розшарування.

Мікрофібра ФайберМікс - економічна і якісна альтернатива сталевій сітці, що контролює утворення тріщин.

 

 
Сертифікати
 • Наша продукція сертифікована
по EN 14889-2: 2006
  Наша продукція сертифікована по EN 14889-2: 2006
 • Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
  Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
 • Державна Експертиза СЕС
  Державна Експертиза СЕС
 • Лист про сертифікацію ТПП
  Лист про сертифікацію ТПП

Мікрофібра для бетону FiberMix® опис

 • Перешкоджає утворенню внутрішніх і поверхневих тріщин при висиханні бетону
 • Зменшує мікропластичної усадку
 • Підвищує довговічність бетону і стійкість до старіння
 • Зменшує проникність води і хімічну проникність
 • Покращує стійкість до замерзання - відтавання бетону
 • Підвищує вогнестійкість бетону

Мікрофібра FiberMix® рекомендується до використання в кількості 0,9 кг / м3 розчину. При цьому відбувається не тільки зменшення утворення тріщин а й поліпшення цілого ряду характеристик готового бетону. Якщо у вас стоїть завдання тільки зменшити утворення тріщин в бетоні - досить буде використовувати 0,6 кг / м3 розчину.

 

 

При укладанні бетону необхідно дотримуватися стандартної процедури його укладання. У зв'язку з високою ефективністю волокон, можуть знадобитися незначні зміни конструкції суміші в залежності від застосування.

Мікрофібра FiberMix® додається в змішувач до, під час або після дозування інших бетонних компонентів. Час перемішування становить не менше 5 хвилин. Волокна FiberMix® сумісні з усіма часто використовуваними добавками для бетону і хімічними компонентами, що підвищують ефективність.

Фібра не горюча і не небезпечна для здоров'я людини або тварин.

 

 
 • Фасовка: паперові пакети по 0,6 кг та прозорі фірмові ПЕ пакети по 0,9 кг / 0,6 кг;
 • Упаковка в Коробку/мішок по 18 кг (30 пакетів по 0,6 кг АБО 20 пакетів по 0,9 кг);
 • Кількість на палеті 540 кг (30 коробок/мішків по 18 кг);
 • Розміри палети з товаром: 1,0*1,2*2,3 м для паперових пакетів та 1,0*1,2*2,2 м для ПЕ

Мікрофібра для бетону FiberMix® Доставка

 • ДОСТАВКА

   

  Доставку по м. Дніпро і області компанія ФайберМікс здійснює власним транспортом.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

 • ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

   

  Наша компанія користується послугами національних перевізників - Нова Пошта, Meest Express, SAT та іншими.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

З ниток власного виробництва наша компанія виготовляє високоефективне поліпропіленове моноволокно або мікрофібру під торговою маркою Fibermix. Мікрофібра розроблена для зменшення розтріскування під час затвердіння бетону та його мікропластичної усадки, а також для покращення характеристик міцності бетону та якості його поверхні. Волокно файбермікс застосовується при влаштуванні промислових підлог та цементно-піщаних стяжок, як добавка в сухі будівельні суміші, штукатурки та рідкі шпалери, в залізобетонних виробах, а також при виготовленні акумуляторних батарей для автотранспорту.

мікрофібра для бетону Fibermix

Мікрофібра для бетону FiberMix® : Відгуки

Білик Віктор
15.05.2024
Придбав цю фібру для штукатурних робіт. Сподобалася більше, ніж та, що продається в Епіцентрі. Штукатурка легше наноситься на стіни та стелю, після засихання менше кришиться.
Відповісти
Катерина
11.01.2024
Как микрофибра для штукатурки огонь, Рекомендую! Посоветовали друзья, хорошо что прислушалась, очень хотелось обновить наш дачный домик и сделать полную реставрацию стен, результат просто замечательный. Очень понравилось что расход у фибры минимальный, и может даже хватить на стены для еще одной пристройки дома. Спасибо продавцу за качественный товар, за быструю доставку, за отлично упакованный товар.
Відповісти
Сергей Степанович
08.11.2023
Действительно качественная микрофибра для стяжек. И сотрудники молодцы - всегда отвечают об использовании, давали много полезных советов
Відповісти
Залишити відгук
Ваша оцінка
Відповісти на відгук
Мікрофібра FiberMix®
 • Що таке синтетична поліпропіленова мікрофібра FiberMix®?

  Синтетична фібра, мікрофібра для бетону

  Компанія ФайберМікс® виконує повний спектр робіт по виробництву матеріалу. Якісна мікрофібра для бетону народжується в результаті злагодженої роботи виробництва. У нашому арсеналі – сучасне обладнання, високоякісну сировину, автоматизовані процеси під контролем досвідчених спеціалістів. Все це дозволяє купити мікроволокно FiberMix®, будучи впевненими в його виняткові властивості і характеристики.
  Особливою перевагою використання поліпропіленової фібри є її економічність. Всього 0,6-0,9 кг сировини задовольняють потреби в сталевій сітці на 1 м3 бетону. Завдяки розсіюванню волокон у цементній матриці, вони створюють тривимірне армування, що сприяє істотному зміцненню конструкції без особливих зусиль.

  Сьогодні мікрофібра для бетону користується підвищеним попитом у приватному та комерційному будівництві. Багато забудовники воліють синтетичні мікроволокна традиційного способу армування, і це однозначно правильне рішення.

  Мікрофібра для бетону в Україні FiberMix®

  Щоб зміцнити бетонні стіни, фасади або розчин, використовується мікрофібра для бетону – ціна матеріалу дозволяє йому конкурувати з традиційними методами армування. Сьогодні на ринку представлено широке розмаїття матеріалу, якість якого далеко не завжди відповідає найвищим стандартам.

  Виробництво ФайберМікс® ретельно стежить за всіма етапами створення волокон, починаючи від поставки сировини і закінчуючи фасуванням готового продукту. Відповідальне ставлення до роботи дозволить замовникам придбати мікроволокно для бетону, будучи впевненими в бездоганній якості продукту. При цьому вартість матеріалу також задовольнить кожного покупця.

  Якщо Ви хочете слідувати сучасним тенденціям в будівництві, синтетична фібра – саме те, що потрібно! Завдяки даному матеріалу строки будівництва істотно зменшаться, а якість і міцність зростуть в рази!

  Створені для вирішення проблем первинного тріщиноутворення, микросинтетические волокна FiberMix® допомагають запобігти поширенню тріщин у пластичному стані бетону - саме тоді, коли вони виникають.

 • Які переваги у поліпропіленової мікрофібри FiberMix®?

   

  Переваги мікрофібри FiberMix®

  Незважаючи на малу дозування FiberMix®  (0,6-0,9 кг на 1м3 бетону), волокна розсіяні у величезній кількості в цементної матриці бетону, створюючи при цьому тривимірне армування.
  Використання FiberMix® перешкоджає виникненню природних усадочних тріщин відразу після заливки бетону. В перші 6-8 годин бетон має низький модуль пружності і в ньому активно відбуваються усадочні деформації. Поліпропіленові волокна будуть активно виконувати свою роботу, поки модуль пружності бетону (при наборі міцності) не перевищить модуль пружності поліпропілену.

  З появою такого матеріалу як мікроволокно від компанії ФайберМікс® приватні і комерційні забудовники позбулися від більшості проблем, пов'язаних із зміцненням бетонних конструкцій сталевою сіткою. Більше немає необхідності використовувати металеву сітку, досить додати мікрофібру в суху суміш або бетонний розчин, щоб готовий об'єкт став довговічніше і міцніше.

  Так, мікрофібра FiberMix® при з'єднанні з бетонним розчином забезпечує наступні цінні властивості будівельного матеріалу:

  • морозостійкість;
  • в'язкість, пластичність, а, отже, зручність роботи;
  • вологонепроникність;
  • стійкість до стирання;
  • відсутність усадки, деформації після застигання;
  • зносостійкість, стійкість до механічних ударів.

  Волокниста синтетична мікрофібра застосовується в різних випадках – при заливці фундаменту, спорудження мостів, паль, дорожніх покриттів, зведенні монолітних конструкцій, отливании фігурних виробів, оформлення готових фасадів для зміцнення конструкції. Мікроволокно FiberMix® для бетону істотно покращує його характеристики, незалежно від сфери застосування.

 • Як впливає мікрофібра FiberMix® на використання добавок?

  Мікрофібра FiberMix® не впливає на гідратацію розчинів. Її дія є механічним. Мікрофібра FiberMix® підходить для всіх бетонних сумішей і не має жодного впливу на використання різних добавок. Мікрофібра FiberMix® для належного застосування не вимагає додавання будь-яких домішок.

 • Чи можливе використання мікрофібри FiberMix® з усіма типами цементу?

  Використання мікрофібри FiberMix® можливо з різними типами цементу. Мікрофібра механічно скріплює цементне тісто і його можна застосовувати з усіма типами цементу.

 • Коли відбувається остаточне застигання розчину з мікрофіброю FiberMix®?

  Застигання розчину відбувається приблизно через 2-3 тижні. Деякі фахівці стверджують, що ходити по такій бетонній підлозі можна вже через 12-14 годин, а через кілька днів можна настилати підлогове покриття.