ua
Макрофібра PolyMesh®

Макрофібра PolyMesh®

МАКРОВОЛОКНО збільшення міцності бетону при вигині

 

ПоліМеш® - структурний макроволокно, виготовлено з 100% первинного поліпропілену, який був термічно, хімічно і механічно модифікований. Відмінно розподіляючись в об'ємі розчину, волокна створюють високоефективну тривимірну систему армування бетону.

ПоліМеш® використовується для зменшення усадки пластичного бетону, підвищення ударної в'язкості і для поглинання енергії руйнування. Це надміцне волокно забезпечує максимальну довговічність, структурні поліпшення і ефективний контроль вторинних і температурних тріщин.

Волокна ПоліМеш® дешевше, більш екологічні і легше, ніж сталеві армуючі елементи.

 

Сертифікати
 • Наша продукція сертифікована
по EN 14889-2: 2006
  Наша продукція сертифікована по EN 14889-2: 2006
 • Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
  Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
 • Державна Експертиза СЕС
  Державна Експертиза СЕС
 • Лист про сертифікацію ТПП
  Лист про сертифікацію ТПП

Макрофібра PolyMesh® описание

 • Підвищує міцність на розтяг при згині
 • Зменшує пластичну усадку і утворення тріщин в бетоні
 • Поглинає енергію внутрішніх напружень
 • Збільшує опір ударам і руйнувань
 • Збільшує морозостійкість, прибирає ризик розвитку корозії
 • Знижує знос бетонних насосів і шлангів
 • Хімічна інертність і стійкість до лугів і кислот
 • Економічна альтернатива сталевій сітці і сталевий фібру

Мінімальна дозування для PolyMesh® починається від 1 кг / м3. Рекомендований діапазон дозування для PolyMesh® становить від 2 до 8 кг / м3. PolyMesh®, який використовується у відповідному дозуванні, є можливістю заміни сталевих волокон, звареної сітки або значного зменшення звичайної сталевої арматури. Волокна PolyMesh® - це безпечна і проста у використанні альтернативна підсилювальна система, яка стійка в лужному середовищі бетону, де потрібна висока хімічна стійкість.

Волокна PolyMesh® додаються в бетонний розчин на будь-якому етапі приготування бетону. Необхідна кількість водорозчинних пакетів з фіброю помістіть в міксер бетономішалки. Для рівномірного розподілу волокон необхідно перемішувати розчин протягом 6-8 хвилин. Перед подачею свіжого бетону на самому об'єкті, барабан бетонозмішувача необхідно прокрутити на максимальних обертах протягом 2 хвилин. Волокна PolyMesh® спроектовані таким чином, щоб при перемішуванні з іншими компонентами рівномірно розподілитися по всьому об'єму розчину

Галузь застосування
Промислові підлоги
Промислові підлоги
Монолітні конструкції
Монолітні конструкції
Торкрет бетони (тунелі, метро)
Торкрет бетони (тунелі, метро)
Дорожні покриття, автостоянки
Дорожні покриття, автостоянки

Макрофібра PolyMesh® Доставка

 • ДОСТАВКА

   

  Доставку по м. Дніпро і області компанія ФайберМікс здійснює власним транспортом.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

 • ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

   

  Наша компанія користується послугами національних перевізників - Нова Пошта, Meest Express, SAT та іншими.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

Макрофібра PolyMesh®: питання та відповіді

 • Що таке полімерна макрофібра PolyMesh®?

  З полімерною фіброю PolyMesh® ви зможете армувати весь обсяг вашого бетону. При цьому ви комплексно покращуєте показники вашого виробу за рахунок рівномірного розподілу волокон по всьому об'єму бетону. PolyMesh® при виброукладке бетону не опускається в нижній шар бетону під власною вагою, як це відбувається зі сталевої фібри.
  Полімерна макрофибра – волокна, які використовуються для армування різних будівельних розчинів, зокрема, бетону. Він істотно підвищує міцність, а також інші технічні характеристики бетонних виробів у процесі експлуатації. Сьогодні такий матеріал як полімерне макроволокно користується великим попитом у приватному та комерційному будівництві.

   Полімерна макрофибра в Україні

   Впровадження в будівельні процеси сучасних технологій і матеріалів дозволяє максимально оптимізувати галузь. Одним з таких нововведень є поліпропіленова (полімерна) фібра – купити в Україні матеріал не складе труднощів, проте підходити до цього питання слід максимально серйозно.
   Щоб придбати дійсно якісний продукт, краще почати співпрацю з виробниками. Компанія ФайберМікс® є виробником повного циклу, ми самостійно закуповуємо сировину, виготовляємо і реалізуємо продукт. Готова поліпропіленова (полімерна) макрофибра – ціна надійного, міцного, довговічного бетону.

   Замовити волокна можна в будь-якій потрібній кількості за прийнятною вартістю. Компанія ФайберМікс® пропонує покупцям виключне якість, підтверджене відповідними сертифікатами, вигідні умови співпраці. Такий матеріал як поліпропіленова (полімерна) макрофибра можна купити у нас.

   Напруги, що виникають при деформаціях бетону, знімаються за рахунок великої кількості волокон малої щільності ( більше 320тыс на м3).

   Макрофибра PolyMesh® найкраща альтернатива сталевий фібру.

  • Які найбільш важливі переваги полімерної макрофібри PolyMesh®?

   Щоб не бути голослівними, зупинимося на головних достоїнствах матеріалу, що дозволяють йому займати лідируючі позиції на сучасному ринку.

   • Пожежна безпека. Купити якісну полімерну фібру для бетону, Україна істотно підвищує вогнестійкість конструкції. Класичний армований бетон містить всередині достатньо вологи, яка випаровується при нагріванні, збільшуючи тиск і приводячи до вибуху бетону і руйнування частин будівлі. Використовувана поліпропіленова (полімерна) фібра запобігає цю небезпеку, так як при нагріванні розпадається на нешкідливі елементи, утворюючи канальці, через які пара може спокійно вийти назовні без загрози вибуху.
   • Стійкість до корозії. Волокна є хімічно інертним матеріалом, вони не піддаються впливу лужного та кислотного середовищ, стійкі до вологи. Тому поліпропіленова (полімерна) фібра для армування істотно підвищує термін служби бетонних конструкцій.
   • Ударостійкість. Додавання макрофибры дозволяє витримувати суттєві навантаження, удари, вібрації. Її часто використовують при заливці підлог, підвищуючи їх зносостійкість. Навіть при падінні масивного предмету підлогу, армований фіброю, витримає вплив без негативних наслідків.
   • Мінімальний коефіцієнт усадки. Ще одна причина, чому фібра поліпропіленова від виробника (полімерна) для бетону (купити можна в будь-якій кількості) краще інших матеріалів для армування. При дегідратації конструкція практично не втрачає в розмірах, тому заливати в опалубку бетон можна без обліку усадки.
   • Зниження трудовитрат. Якісна фібра для бетону – ціна швидкого процесу бетонування. На відміну від класичних прутків арматури, волокна фібри досить додати в бетонний розчин. Таким чином, знижуються терміни будівельних робіт, і підвищується їх рентабельність.

    

  • Коли слід додавати полімерну макрофібру PolyMesh® в бетон?

   Полімерну макрофібру PolyMesh® додають в бетонну суміш під час або після завантаження потрібних складових і змішують відповідно до рекомендованих стандартами виробника бетонної суміші.

  • Розподіляється чи полімерна макрофібра PolyMesh® по всьому об'єму бетону рівномірно?

   Так. Рівномірний розподіл в першу чергу залежить від типу фібри, а так само її кількості і процесу змішування, обладнання, властивості використовуваної полімерної макрофібри і часу змішування. Основними факторами рівномірного розподілу є фізичні форми фібри.

  • Чи можливо застосовувати полімерну макрофібру PolyMesh® в пінобетон?

   Так, полімерна макрофібра PolyMesh® застосовуються в пінобетон.