ua

Макрофібра PolyMesh®

МАКРОВОЛОКНО збільшення міцності бетону при вигині

 

ПоліМеш® - структурний макроволокно, виготовлено з 100% первинного поліпропілену, який був термічно, хімічно і механічно модифікований. Відмінно розподіляючись в об'ємі розчину, волокна створюють високоефективну тривимірну систему армування бетону.

ПоліМеш® використовується для зменшення усадки пластичного бетону, підвищення ударної в'язкості і для поглинання енергії руйнування. Це надміцне волокно забезпечує максимальну довговічність, структурні поліпшення і ефективний контроль вторинних і температурних тріщин.

Волокна ПоліМеш® дешевше, більш екологічні і легше, ніж сталеві армуючі елементи.

 

Сертифікати
 • Наша продукція сертифікована по EN 14889-2: 2006
 • Система контролю якості FIBERMIX сертифікована відповідно до ISO 9001:2015
 • Державна Експертиза СЕС
 • Лист про сертифікацію ТПП
опис продукції
 • Підвищує міцність на розтяг при згині
 • Зменшує пластичну усадку і утворення тріщин в бетоні
 • Поглинає енергію внутрішніх напружень
 • Збільшує опір ударам і руйнувань
 • Збільшує морозостійкість, прибирає ризик розвитку корозії
 • Знижує знос бетонних насосів і шлангів
 • Хімічна інертність і стійкість до лугів і кислот
 • Економічна альтернатива сталевій сітці і сталевий фібру

Мінімальна дозування для PolyMesh® починається від 1 кг / м3. Рекомендований діапазон дозування для PolyMesh® становить від 2 до 8 кг / м3. PolyMesh®, який використовується у відповідному дозуванні, є можливістю заміни сталевих волокон, звареної сітки або значного зменшення звичайної сталевої арматури. Волокна PolyMesh® - це безпечна і проста у використанні альтернативна підсилювальна система, яка стійка в лужному середовищі бетону, де потрібна висока хімічна стійкість.

Волокна PolyMesh® додаються в бетонний розчин на будь-якому етапі приготування бетону. Необхідна кількість водорозчинних пакетів з фіброю помістіть в міксер бетономішалки. Для рівномірного розподілу волокон необхідно перемішувати розчин протягом 6-8 хвилин. Перед подачею свіжого бетону на самому об'єкті, барабан бетонозмішувача необхідно прокрутити на максимальних обертах протягом 2 хвилин. Волокна PolyMesh® спроектовані таким чином, щоб при перемішуванні з іншими компонентами рівномірно розподілитися по всьому об'єму розчину

Галузь застосування
/var/upload/1.jpg
Промислові підлоги
/var/upload/3.jpg
Монолітні конструкції
/var/upload/2.jpg
Торкрет бетони (тунелі, метро)
/var/upload/4.jpg
Дорожні покриття, автостоянки
Доставка
 • ДОСТАВКА

   

  Доставку по м. Дніпро і області компанія ФайберМікс здійснює власним транспортом.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

 • ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

   

  Наша компанія користується послугами національних перевізників - Нова Пошта, Meest Express, SAT та іншими.

  Менеджери компанії запропонують вам найбільш зручні умови доставки фібри на ваші об'єкти або склади.

  Наша компанія керується інтересами наших клієнтів і здійснює доставку в максимально короткі терміни.

   

Макрофібра PolyMesh®
 • Що таке полімерна макрофібра PolyMesh®?

  З полімерною фіброю PolyMesh® ви зможете армувати весь обсяг вашого бетону. При цьому ви комплексно покращуєте показники вашого виробу за рахунок рівномірного розподілу волокон по всьому об'єму бетону. PolyMesh® при виброукладке бетону не опускається в нижній шар бетону під власною вагою, як це відбувається зі сталевої фібри.
  Полімерна макрофибра – волокна, які використовуються для армування різних будівельних розчинів, зокрема, бетону. Він істотно підвищує міцність, а також інші технічні характеристики бетонних виробів у процесі експлуатації. Сьогодні такий матеріал як полімерне макроволокно користується великим попитом у приватному та комерційному будівництві.

   Полімерна макрофибра в Україні

   Впровадження в будівельні процеси сучасних технологій і матеріалів дозволяє максимально оптимізувати галузь. Одним з таких нововведень є поліпропіленова (полімерна) фібра – купити в Україні матеріал не складе труднощів, проте підходити до цього питання слід максимально серйозно.
   Щоб придбати дійсно якісний продукт, краще почати співпрацю з виробниками. Компанія ФайберМікс® є виробником повного циклу, ми самостійно закуповуємо сировину, виготовляємо і реалізуємо продукт. Готова поліпропіленова (полімерна) макрофибра – ціна надійного, міцного, довговічного бетону.

   Замовити волокна можна в будь-якій потрібній кількості за прийнятною вартістю. Компанія ФайберМікс® пропонує покупцям виключне якість, підтверджене відповідними сертифікатами, вигідні умови співпраці. Такий матеріал як поліпропіленова (полімерна) макрофибра можна купити у нас.

   Напруги, що виникають при деформаціях бетону, знімаються за рахунок великої кількості волокон малої щільності ( більше 320тыс на м3).

   Макрофибра PolyMesh® найкраща альтернатива сталевий фібру.

  • Які найбільш важливі переваги полімерної макрофібри PolyMesh®?

    

   Найбільш важливі переваги фібри

   Щоб не бути голослівними, зупинимося на головних достоїнствах матеріалу, що дозволяють йому займати лідируючі позиції на сучасному ринку.

   • Пожежна безпека. Купити якісну полімерну фібру для бетону, Україна істотно підвищує вогнестійкість конструкції. Класичний армований бетон містить всередині достатньо вологи, яка випаровується при нагріванні, збільшуючи тиск і приводячи до вибуху бетону і руйнування частин будівлі. Використовувана поліпропіленова (полімерна) фібра запобігає цю небезпеку, так як при нагріванні розпадається на нешкідливі елементи, утворюючи канальці, через які пара може спокійно вийти назовні без загрози вибуху.
   • Стійкість до корозії. Волокна є хімічно інертним матеріалом, вони не піддаються впливу лужного та кислотного середовищ, стійкі до вологи. Тому поліпропіленова (полімерна) фібра для армування істотно підвищує термін служби бетонних конструкцій.
   • Ударостійкість. Додавання макрофибры дозволяє витримувати суттєві навантаження, удари, вібрації. Її часто використовують при заливці підлог, підвищуючи їх зносостійкість. Навіть при падінні масивного предмету підлогу, армований фіброю, витримає вплив без негативних наслідків.
   • Мінімальний коефіцієнт усадки. Ще одна причина, чому фібра поліпропіленова від виробника (полімерна) для бетону (купити можна в будь-якій кількості) краще інших матеріалів для армування. При дегідратації конструкція практично не втрачає в розмірах, тому заливати в опалубку бетон можна без обліку усадки.
   • Зниження трудовитрат. Якісна фібра для бетону – ціна швидкого процесу бетонування. На відміну від класичних прутків арматури, волокна фібри досить додати в бетонний розчин. Таким чином, знижуються терміни будівельних робіт, і підвищується їх рентабельність.

    

  • Коли слід додавати полімерну макрофібру PolyMesh® в бетон?

   Полімерну макрофібру PolyMesh® додають в бетонну суміш під час або після завантаження потрібних складових і змішують відповідно до рекомендованих стандартами виробника бетонної суміші.

  • Розподіляється чи полімерна макрофібра PolyMesh® по всьому об'єму бетону рівномірно?

   Так. Рівномірний розподіл в першу чергу залежить від типу фібри, а так само її кількості і процесу змішування, обладнання, властивості використовуваної полімерної макрофібри і часу змішування. Основними факторами рівномірного розподілу є фізичні форми фібри.

  • Чи можливо застосовувати полімерну макрофібру PolyMesh® в пінобетон?

   Так, полімерна макрофібра PolyMesh® застосовуються в пінобетон.