ua
Фібра для доріг: дисперсне армування дорожного покриття
Фібра для доріг: дисперсне армування дорожного покриття

Фібра для доріг: дисперсне армування дорожного покриття

Дороги відіграють важливу роль у житті кожної людини, але через інтенсивний транспортний потік та негативний вплив різних факторів якість їх покриття знижується. Через проблеми з характеристиками зв'язувального матеріалу та порушенням технології укладання, термін експлуатації навіть не досягає проектного: 20-30 років для цементобетонних доріг і 8-12 років для асфальтобетонного покриття. Однією з основних проблем є пошкодження дорожнього покриття.

дорожне покриття з фіброю

Вирішити дану проблему дозволяє дисперсне армування волокном. Міцність на згин при цьому досягає 30-50%. Застосування поліпропіленового волокна забезпечує другорядне посилення і покращує фізико-технічні якості дорожнього одягу. Воно збільшує масу зв'язуючого, створює ефективну армуючу 3D-матрицю в кожному кубічному метрі суміші, що забезпечує довговічність та надійність дороги, знижує кількість ремонтів дорожнього полотна. Армуючі волокна можна вводити як в асфальтобетон разом з щебенем та цементом, так і в верхній шар бетонних доріг.

Фібра підвищує безпеку на дорогах — відсутність тріщин і відколів поверхні зменшує ризик виникнення аварійних ситуацій та покращує зчеплення шин з дорожнім покриттям.

Додавання поліпропілену до дорожних сумішей сприяє покращенню щільності, твердості та міцності дорожнього полотна. Більш гладка і рівна дорожня поверхня забезпечує комфортний та безпечний рух транспорту. Крім того, покращена якість дорожнього покриття сприяє зниженню шуму та вібрації від проїжджаючих автомобілів.

Поліпропіленове волокно Armotec - посилення дорожніх покриттів

Armotec - це інноваційне рішення для дорожнього будівництва та ремонту дорожнього полотна, надійний захист від зношування та пошкоджень. Фізико-технічні якості волокна дозволяють йому бути ефективним в будь-яких кліматичних умовах. Воно зберігає свої властивості та продуктивність навіть за екстремальних температур, вологості та інших агресивних впливах навколишнього середовища. Макроволокно Armotec має високу хімічну стійкість і не руйнується під дією хімічно агресивних речовин, таких як солі, кислоти або луги, що сприяє збільшенню терміну служби дороги в умовах хімічного впливу.

Для застосування волоконного матеріалу в дорожньому будівництві не потрібне спеціальне обладнання, достатньо додати його до змішувача з асфальтом або бетоном і ретельно перемішати.

Застосування Armotec збільшить термін служби доріг завдяки:

  • покращенню щільності та твердості покриття; підвищенню міцності на згин дорожнього полотна;
  • попередженню появи тріщин і вишкрібування поверхні;
  • покращенню стійкості до зносу дорожнього одягу.

Не втрачайте можливість покращити якість дорожнього покриття за допомогою макроволокна Armotec!

Рекомендована продукція

фіброволокно для дорожнього покриттямікрофібра для покриття доріг
Фібра Armotec для дорожнього покриттяМікрофібра для покриття доріг