ua

Поліпропіленова фибра для бетона

ArmoTec®
Фіброволокно
130 грн
ArmoTec®
FiberMix®
Мікрофібра
140 грн
FiberMix®
PolyMesh®
Макрофібра
230 грн
PolyMesh®

Фібра для бетону, промислової підлоги та штукатурних сумішей

Застосування полімерних матеріалів у будівництві почалося з середини минулого сторіччя. У той же час поліпропіленове фіброволокно з'явилося дещо пізніше, а його основним напрямком застосування є армування бетону, що дозволяє запобігти появі тріщин. Спочатку поліпропіленова фібра використовувалося у дорожньому будівництві, де матеріал продемонстрував чудові результати. Після цього склад починають використовувати також для будівництва та реконструкції різних об'єктів, що дозволило отримати розчин з чудовими показниками.

Під час проведення будівельних робіт з бетоном, один з важливих етапів – протиусадкове армування, яке зменшує утворення тріщин у процесі усадки бетону. Якщо раніше для цього використовувалася сталева армуюча сітка і сталева фібра, то сьогодні пальму першості перейняла поліпропіленова фібра – ціна цієї фібри для бетону і високі технічні властивості, дозволяють їй успішно конкурувати з металевою фіброю і сіткою.

Технічні характеристики поліпропіленової фібри

Характеристика фібриЗначення
МатеріалПоліолефін
Модуль пружностівід 4 гПа
Міцність на розтягування МПа400-500
Діаметр волокнавід 10 мкм
Довжина волокна2-55 мм
Коефіцієнт подовження %20-25
Точка плавлення160°
Точка займання350°
Стійкість до лугів та корозіївідмінна
Електропровідністьнизька
Питома вага г/см30.91

 

Фібра поліпропіленова являє собою синтетичні волокна діаметром близько 20 мікрон, вироблені методом екструзії з ізотактичного поліпропілену та оброблені спеціальним складом для покращення адгезії в бетонній матриці. Поліпропіленову фібру купити оптом можна за вигідними цінами на нашому сайті.

Популярність матеріалу продовжує зростати, оскільки обсяг будівельних робіт з кожним роком демонструє прогрес і зберігається висока потреба в якісних добавках, які дозволять досягти необхідних характеристик від готової конструкції.

Основні сфери застосування поліпропіленової фібри:

  • пристрій бетонної підлоги,
  • стяжка підлоги,
  • готові бетонні вироби (лотки, кільця тощо),
  • сухі будівельні суміші,
  • виготовлення пінобетону,
  • виробництво тротуарної плитки та європаркану

Це далеко не повний список будівельних заходів, де використовується фібра поліпропіленова. Вона застосовується у всіх видах цементовмісних сумішей – штукатурках, бетонах, будівельних розчинах, пінобетонах, піскобетонах, гіпсі та ін. Купити поліпропіленову фібру можна на нашому сайті.

Докладніше про переваги поліпропіленової фібри можна дізнатися зі статей:

порівняння базальтових та поліпропіленових волокон для армування полімерна або сталева фібра ефективність полімерної фібри в бетоні

Фібра поліпропіленова від виробника

Матеріал активно застосовують при виробництві та укладанні бетону, оскільки волокна мають конкурентні експлуатаційні показники:

  • можливість зміцнення бетонної конструкції рівномірно;
  • суміш менш схильна до розтікання, тому її витрата знижується;
  • тривалість служби спорудження зростає;
  • бетон з фіброволокнами відрізняється високим класом вогнетривкості;
  • зовнішній вигляд продукції залишається дуже привабливим після використання добавки.

Бетонний виріб, до якого додана поліпропіленова фібра, має в кілька разів більшу стійкість до ударів, тріщин, сколів та інших пошкоджень. Застосування фіброволокон дозволяє виключити втрату бетоном його монолітності під впливом сильного морозу. Полімер дозволяє зменшити накопичення розчином рідини. Конструкція, в яку введені полімерні волокна, відрізняється мінімальною усадкою. Сам бетон стає більш зносостійким, тому тривалість експлуатації конструкції зростає. Дані якості поліпропіленового волокна є відчутними, але ними далеко не обмежуються ті переваги, якими володіє матеріал.

Головна властивість, яка набуває бетону з полімерним фібровим армуванням – його максимальна стійкість до виникнення мікротріщин на початковому етапі твердіння бетону. Менше мікротерщин на початковому етапі – менше макротріщин у процесі експлуатації, які призведуть до руйнування бетону

Виробництво поліпропіленової фібри ТМ FiberMix

Фібра для армування бетону успішно використовується при виробництві різних будівельних сумішей. Вона підходить для використання у складах, у яких міститься гіпс чи цемент. Також волокна використовують при виготовленні пінобетону, завдяки чому його характеристики міцності були значно підвищені. Фібра використовується під час підготовки фундаменту та виробництва паль. Без неї неможливо виготовити піноблоки. Під час створення стяжки підлоги фібра дозволяє наділити бетон вищими експлуатаційними якостями. Також за допомогою фібри можна отримати розчин, який ідеально підійде для формування вимощення.

Наша компанія є виробником синтетичної фібри для бетону. Процес виробництва на підприємстві відповідає стандарту ISO. Фібра для бетонів та розчинів нашого виробництва – це доступний матеріал для приватних та комерційних забудовників, які бажають підвищити міцність майбутньої конструкції із суттєвою економією.

Фахівці компанії ретельно стежать за кожним етапом виробництва, використовуючи сучасне обладнання та надійну сировину. Ми є лідерами на ринку України за обсягами синтетичної фібри для бетону, що випускається.

Якість продукції підтверджена наявністю сертифікатів, тому Ви можете не сумніватися в тому, що купуєте оригінальний продукт або безпосередньо в нашій компанії, або через офіційні точки продажу.

Витрата поліпропіленової фібри

ЗастосуванняРекомендований розмір волокна, ммМарка полімерної фібриДозування на 1 м3
Бетонні дороги, промислові підлоги, цементобетонні дорожні покриття24, 38, 54Polymeshвід 1 до 3 кг
6, 12, 18Fibermixвід 0,6 до 1,5 кг
14, 25, 40, 55Armotecвід 1 до 4 кг
Тепла підлога, сухі стяжки14, 25Armotecвід 0,5 до 1 кг
24Polymeshвід 0,5 до 1 кг
6,12,18Fibermixвід 0,6 до 0,9 кг
Залізобетонні вироби14,25,40,55Armotecвід 0,5 до 1,5 кг
24,38,54Polymeshвід 0,5 до 1,5 кг
6, 12, 18Fibermixвід 0,6 до 1,5 кг
Пінобетон, газобетон4,6,12,18Fibermixвід 0,3 кг до 0,9 кг
Штукатурки, шпаклівки, сухі будівельні суміші, рідкі шпалери4, 6, 12Fibermixвід 0,1 кг залежно від типу сухої будівельної суміші

 

Норма залежить від необхідних характеристик міцності при навантаженнях. Для залізобетонних конструкцій додавання фібри спрямоване на підвищення міцності та виключення тріщин

Яку полімерну фібру для бетону ви виробляєте?

Каталог ТМ Файбермікс містить синтетичне фіброволокно ArmoTec для армування конструкцій, макроволокно PolyMesh, поліпропіленове мікроволокно для бетону та стяжок.

Що таке полімерні волокна?

Полімерні волокна - це штучні волокна, виготовлені з полімерних матеріалів, таких як поліестер, нейлон або поліпропілен.

Як полімерна фібра підвищує міцність бетону?

Коли фібру додають у бетон, волокна створюють додаткові точки міцності, утримуючи його структуру під час навантажень. Це підвищує загальну міцність бетону та робить його більш стійким до розривів.

Як поліпропіленова фібра впливає на робочі властивості бетону?

Синтетичні волокна діють як диспергатор, знижуючи тертя між частинками бетону і роблячи суміш більш текучою. Це покращує його робочі властивості, полегшує заливку та укладання бетону, особливо у складних ділянках армування.

Як фібра для бетону підвищує його еластичність?

Фібра збільшує еластичність бетону, а значить він може деформуватися без руйнування та відновлюватись у вихідний стан. Це особливо корисно при схильності бетону до трясіння, температурних змін та інших впливів.

Де використовується поліпропіленове волокно?

Поліпропілен — це універсальний матеріал, який можна використовувати в різних сферах, включаючи бетон. Він відомий своєю стійкістю до усадження при висиханні та пластичного усадження, що робить його ідеальним вибором для багатьох будівельних проектів.

Чому полімерна фібра краща за сталеву?

Полімерні волокна легші за вагою, ніж сталеві. Вони не вступають у реакцію з водою, що робить їх ідеальними для армування бетону. Бетон, армований модифікованим поліолефіновим волокном, більш стійкий до корозії та розтріскування, ніж при використанні сталевих волокон.