ua

Фібра поліпропіленова

ArmoTec®
Макрофібра ArmoTec®
FiberMix®
Мікрофібра FiberMix®
PolyMesh®
Макрофібра PolyMesh®

 

Фібра для бетону, промислового підлоги і штукатурних сумішей

Застосування полімерних матеріалів у будівництві почалося з середини минулого століття. У той же час поліпропіленове фіброволокно з'явилося дещо пізніше, а його основним напрямком застосування є армування бетону, що дозволяє запобігти появі тріщин. Спочатку фіброволокно використовувалося в дорожньому будівництві, де матеріал продемонстрував чудові результати. Після цього складу починають використовувати також для будівництва та реконструкції різних об'єктів, що дозволило отримати розчин з чудовими показниками.

В процесі проведення будівельних робіт з бетоном, один з важливих етапів – противоусадочное армування, яке зменшує утворення тріщин в процесі усадки бетону. Якщо раніше для цього використовувалася сталева армуюча сітка і сталева фібра, то сьогодні пальму першості перейняла фібра поліпропіленова – ціна цієї фібри для бетону і високі технічні властивості, що дозволяють їй успішно конкурувати з металевої фібри і сіткою.

Фібра поліпропіленова являє собою синтетичні волокна діаметром близько 20 мікрон, виготовлені методом екструзії з ізотактичний поліпропілен і оброблені спеціальним складом для поліпшення адгезії у бетонній матриці. Поліпропіленову фібру можна купити оптом за вигідними цінами на нашому сайті.

Популярність матеріалу продовжує зростати, так як обсяг будівельних робіт з кожним роком демонструє прогрес і зберігається висока потреба в якісних добавках, які дозволять досягти необхідних характеристик від готової конструкції.

Основні області застосування поліпропіленової фібри:

 • пристрій бетонної підлоги,
 • стяжка підлоги,
 • готові бетонні вироби (лотки, кільця і т. д.),
 • сухі будівельні суміші,
 • виготовлення пінобетону,
 • виробництво тротуарної плитки і еврозабора

 

Це далеко не повний список будівельних заходів, де використовується фібра поліпропіленова. Вона застосовується у всіх видах цементовмісних сумішей – штукатурках, бетонах, будівельних розчинах, пенобетонах, пескобетонах, гіпсі і пр. Купити поліпропіленову фібру можна на нашому сайті.

Фібра поліпропіленова ФайберМікс® виробляється в Україні на нашому підприємстві

Матеріал активно застосовують при виробництві та укладанні бетону, так як волокна володіють конкурентними експлуатаційними показниками:

 • можливість зміцнити бетонну конструкцію рівномірно;
 • суміш менш схильна до розтікання, тому її витрата знижується;
 • тривалість служби споруди зростає;
 • бетон з фіброволокнами відрізняється високим класом вогнестійкості;
 • зовнішній вид продукції залишається досить привабливим після використання добавки.

Бетонну виріб, в які додано фібра поліпропіленова, має в кілька разів більшою стійкістю до ударів, тріщин, сколів та інших пошкоджень. Застосування фиброволокон дозволяє виключити втрату бетоном його монолітності під дією сильного морозу. Полімер дозволяє знизити накопичення розчином рідини. Конструкція, в яку введені полімерні волокна, відрізняється мінімальною усадкою. Сам бетон стає більш зносостійким, тому тривалість експлуатації конструкції зростає. Дані якості поліпропіленового волокна є найбільш відчутними, але ними далеко не обмежуються ті переваги, якими володіє матеріал.

Головна властивість, яка набуває бетон з полімерним фібровою армуванням – його максимальна стійкість до виникнення мікротріщин на початковому етапі твердіння бетону. Менше микротерщин на початковому етапі – менше макротрещин в процесі експлуатації, які призведуть до руйнування бетону

Виробництво поліпропіленової фібри Торгової Марки ФайберМікс®

Фібра для армування бетону успішно використовується при виробництві різних будівельних сумішей. Вона підходить для використання в складах, у яких міститься гіпс або цемент. Також волокна використовують при виготовленні пінобетону, завдяки чому його міцнісні характеристики були значно підвищені. Фібра використовується під час підготовки фундаменту і виробництва паль. Без неї неможливо виготовити піноблоки. Під час створення стяжки підлоги фібра дозволяє наділити бетон більш високими експлуатаційними якостями. Також з допомогою фібри можна отримати розчин, який ідеально підійде для формування вимощення.

Наша компанія ФайберМікс є виробником синтетичної фібри для бетону. Процес виробництва на нашому підприємстві відповідає стандарту ISO. Фібра для бетонів і розчинів нашого виробництва – це доступний матеріал для приватних і комерційних забудовників, які бажають підвищити міцність майбутньої конструкції з суттєвою економією.

Фахівці компанії ретельно стежать за кожним етапом виробництва, використовуючи сучасне обладнання та надійне сировину. Ми є лідерами на ринку України за обсягами продукції синтетичної фібри для бетону.

Якість продукції підтверджено наявністю сертифікатів, тому Ви можете не сумніватися в тому, що купуєте оригінальний продукт або безпосередньо в нашій компанії, або через офіційні точки продажу.