ua

Про нас

Про нас - 1

ФайберМікс - виробнича компанія повного циклу. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням, яке управляється точними електронними системами контролю. Сировина і інші хімічні компоненти, для виробництва фібри, ми закуповуємо у провідних виробників ЄС.

Наше підприємство пройшло сертифікацію системи управління якістю ISO 9001: 2015 і щорічно її підтверджує.

Фібра виробництва ФайберМікс пройшла перевірку на сталість якісних показників і отримала сертифікат на відповідність EN 14889: 2-2006.

Наша виробнича лабораторія оснащена сучасними обладнанням для перевірки якості продукції, що випускається. Продаж нашої фібри в мережі Епіцентр і Нова Лінія, під ТМ BauGut, а також продаж під власними Торговими Марками наших партнерів, є підтвердженням якості нашої продукції найбільшим будівельним рітейлом України та роздрібними мережами наших партнерів.

Власна сучасна лабораторія якості
Європейська сертифікація продуктів і виробництва
Повний цикл виробництва: від закупівлі сировини до готового продукту
Більше 10-ти років досвіду у фахівців компанії
Продукція, що випускається

Наша компанія виробляє фібру для Мікро і Макро армування бетону під наступними Торговими Марками:

ArmoTec® - структурне МАКРОволокно, призначене для посилення міцності бетону на розтяг при згині. Міцність бетону на вигин, в 10 разів менше, ніж його міцність на стиск, тому бетон так потребує посилення цього слабкого параметра. Рекомендується до застосування в бетонних дорогах, промислових підлогах, бетонних виробах, торкрет-бетоні;

PolyMesh® - полімерне МАКРОволокно, яке посилює цілий ряд параметрів бетону, а саме - міцність на розтягнення, водопроникність, морозостійкість, ударну міцність, крихкість. Застосування цього виду волокна рекомендується для бетонної підлоги;

FiberMix® - поліпропіленове мікроволокно, призначене для зменшення утворення тріщин при пластичній усадці бетону, в перші години його твердіння. Даний вид волокна, маючи в 1кг від 250 до 700млн волокон (в залежності від довжини), створюючи своєрідну 3-D структуру в бетоні і утворюючи щільні зв’‎язки волокно-клінкер-пісок, робить суміш більш щільною, пов’‎язаною і рівномірною. Тим самим, мікроволокно покращує стираємість, морозостійкість, крихкість, водонепроникність, роблячи ваш бетон довговічніше і міцніше.

Історія компанії

Зареєстрована торгова Марка, яка об'єднує
три продукти, які виробляє наша компанія

 • 2009

  Співробітники нашої компанії почали здобувати перший досвід у виробництві та продажу мікрофібри для бетону.
  У 2009р, відразу після початку і буквально в самий розпал загальносвітової кризи, будівельна галузь дуже скоротилася. Щоб вижити в важких умовах, будівельні компанії йшли по шляху зниження собівартості бетону, як наслідок - відмовлялися від використання фібри в своєму бетоні.

 • 2011-2012

  Будівельний ринок реанімувався і обсяги продажів повернулися на рівень 2006-2007 рр. Також на ринку України з'явилася макрофібра імпортного виробництва. При цьому мікроволокно було представлено наступними країнами виробниками: Україна, Греція, Польща, Швейцарія і звичайно ж Китай.

 • 2013-2014

  Протягом цих двох років наша компанія нарощувала свою присутність на українському ринку армуючих матеріалів для бетону. Завдяки нововведенням в технологічних процесах нам вдалося поліпшити якісні показники нашої фібри і завоювати ще більшу кількість клієнтів.

 • 2015

  Наша компанія оновила своє виробництво новітнім устаткуванням по виробництву поліпропіленової мультифіламентних нитки для фібри. Співробітники виробництва пройшли двотижневе навчання у фахівців компанії виробника.

 • 2016

  Компанія ФайберМікс збільшила свої виробничі потужності шляхом придбання ще однієї лінії з виробництва мультфіламентної поліпропіленової нитки для фібри. Сукупний обсяг продукції, що випускається в річному обчисленні перейшов рубіж в 1000т

 • 2017

  Реєстрація ТМ СілайтТекс для поліпропіленової нитки власного виробництва. За підсумками 2017р продажу нитки власної торгової марки займали понад 50% ринку України. З ниток нашого виробництва, наші клієнти виготовляють стропи, канати, стрічки, шнури та інші вироби для масового споживання.

  Реєстрація ТМ ФайберМікс для поліпропіленової фібри власного виробництва

 • 2018

  Наша компанія розробила і впровадила на виробництві систему контролю якості відповідно до ISO 9001:2015. Наше виробництво проходить щорічний технічний огляд, підтверджуючи високу якість контролю виробленої продукції. Розуміючи відповідальність перед бізнесом в особі наших партнерів, ми здійснюємо суворий і безперервний контроль за якістю готової фібри.

 • 2018

  Наша компанія уклала контракти на продаж фібри ФайберМікс під власними Торговими Марками наших партнерів, що мають власну та партнерську дистрибуцію. Також наша фібра стала успішно продаватися в мережі найбільшого українського будівельного рітейлу ЕПІЦЕНТР і НОВА ЛІНІЯ під ТМ BauGut.

 • 2019

  Компанія ФайберМікс придбала і запустила новітнє обладнання для виробництва макроволокон з модифікованого поліолефіну. Співробітники виробництва протягом двох тижнів проходили навчання у фахівців компанії виробника обладнання. 2019 - реєстрація власних Торгових Марок Армотек і ПоліМеш для полімерних макроволокон, призначених для вторинного армування бетону.

 • 2020

  Фібра виробництва ФайберМікс пройшла перевірку якості в європейській нотифікованій лабораторії і отримала Сертифікат відповідності стандарту EN 14889-2: 2006. Структурні волокна ArmoTec показали відмінний результат на рівні європейських виробників в розмірі 4кг / м3.

 • 2023

  Fibermix постачає свою продукцію до 17 країн світу. Випуск продукції досяг 1 млн кілограмів. Компанія вперше почала проводити екскурсії виробничими потужностями для резидентів Lead Business Club 

   

   

Наші партнери
BudMaster
Новая линия
МХП
Эпицентр
Нибулон
Master
baugud
lotos
«Ковальська»
Наша ряба
авангард
атб
Географія поставок

Наша компанія має широку географію поставок продукції. Нам довіряють не лише вітчизняні, а й компанії ближнього і далекого зарубіжжя.
Широкий асортимент і відмінна якість продукції, вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта, досвідчений персонал, інновації в розвитку - все це невід'ємна складова успішної роботи ФайберМікс - компанії виробника фібри для бетону.