ua

Про нас

Про нас - 1

ФайберМікс - виробнича компанія повного циклу. Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням, яке управляється точними електронними системами контролю. Сировина і інші хімічні компоненти, для виробництва фібри, ми закуповуємо у провідних виробників ЄС.

Наше підприємство пройшло сертифікацію системи управління якістю ISO 9001: 2015 і щорічно її підтверджує.

Фібра виробництва ФайберМікс пройшла перевірку на сталість якісних показників і отримала сертифікат на відповідність EN 14889: 2-2006.

Наша виробнича лабораторія оснащена сучасними обладнанням для перевірки якості продукції, що випускається. Продаж нашої фібри в мережі Епіцентр і Нова Лінія, під ТМ BauGut, а також продаж під власними Торговими Марками наших партнерів, є підтвердженням якості нашої продукції найбільшим будівельним рітейлом України та роздрібними мережами наших партнерів.

Власна сучасна лабораторія якості
Європейська сертифікація продуктів і виробництва
Повний цикл виробництва: від закупівлі сировини до готового продукту
Більше 10-ти років досвіду у фахівців компанії
Продукція, що випускається

Наша компанія виробляє фібру для Мікро і Макро армування бетону під наступними Торговими Марками:

ArmoTec® - структурне МАКРОволокно, призначене для посилення міцності бетону на розтяг при згині. Міцність бетону на вигин, в 10 разів менше, ніж його міцність на стиск, тому бетон так потребує посилення цього слабкого параметра. Рекомендується до застосування в бетонних дорогах, промислових підлогах, бетонних виробах, торкрет-бетоні;

PolyMesh® - полімерне МАКРОволокно, яке посилює цілий ряд параметрів бетону, а саме - міцність на розтягнення, водопроникність, морозостійкість, ударну міцність, крихкість. Застосування цього виду волокна рекомендується для бетонної підлоги;

FiberMix® - поліпропіленове мікроволокно, призначене для зменшення утворення тріщин при пластичній усадці бетону, в перші години його твердіння. Даний вид волокна, маючи в 1кг від 250 до 700млн волокон (в залежності від довжини), створюючи своєрідну 3-D структуру в бетоні і утворюючи щільні зв’‎язки волокно-клінкер-пісок, робить суміш більш щільною, пов’‎язаною і рівномірною. Тим самим, мікроволокно покращує стираємість, морозостійкість, крихкість, водонепроникність, роблячи ваш бетон довговічніше і міцніше.

Історія компанії

Зареєстрована торгова Марка, яка об'єднує
три продукти, які виробляє наша компанія

 • 2009

  Співробітники нашої компанії почали здобувати перший досвід у виробництві та продажу мікрофібри для бетону.
  У 2009р, відразу після початку і буквально в самий розпал загальносвітової кризи, будівельна галузь дуже скоротилася. Щоб вижити в важких умовах, будівельні компанії йшли по шляху зниження собівартості бетону, як наслідок - відмовлялися від використання фібри в своєму бетоні.

 • 2011-2012

  Будівельний ринок реанімувався і обсяги продажів повернулися на рівень 2006-2007 рр. Також на ринку України з'явилася макрофібра імпортного виробництва. При цьому мікроволокно було представлено наступними країнами виробниками: Україна, Греція, Польща, Швейцарія і звичайно ж Китай.

 • 2013-2014

  Протягом цих двох років наша компанія нарощувала свою присутність на українському ринку армуючих матеріалів для бетону. Завдяки нововведенням в технологічних процесах нам вдалося поліпшити якісні показники нашої фібри і завоювати ще більшу кількість клієнтів.

 • 2015

  Наша компанія оновила своє виробництво новітнім устаткуванням по виробництву поліпропіленової мультифіламентних нитки для фібри. Співробітники виробництва пройшли двотижневе навчання у фахівців компанії виробника.

 • 2016

  Компанія ФайберМікс збільшила свої виробничі потужності шляхом придбання ще однієї лінії з виробництва мультфіламентної поліпропіленової нитки для фібри. Сукупний обсяг продукції, що випускається в річному обчисленні перейшов рубіж в 1000т

 • 2017

  Реєстрація ТМ СілайтТекс для поліпропіленової нитки власного виробництва. За підсумками 2017р продажу нитки власної торгової марки займали понад 50% ринку України. З ниток нашого виробництва, наші клієнти виготовляють стропи, канати, стрічки, шнури та інші вироби для масового споживання.

  Реєстрація ТМ ФайберМікс для поліпропіленової фібри власного виробництва

 • 2018

  Наша компанія розробила і впровадила на виробництві систему контролю якості відповідно до ISO 9001:2015. Наше виробництво проходить щорічний технічний огляд, підтверджуючи високу якість контролю виробленої продукції. Розуміючи відповідальність перед бізнесом в особі наших партнерів, ми здійснюємо суворий і безперервний контроль за якістю готової фібри.

 • 2018

  Наша компанія уклала контракти на продаж фібри ФайберМікс під власними Торговими Марками наших партнерів, що мають власну та партнерську дистрибуцію. Також наша фібра стала успішно продаватися в мережі найбільшого українського будівельного рітейлу ЕПІЦЕНТР і НОВА ЛІНІЯ під ТМ BauGut.

 • 2019

  Компанія ФайберМікс придбала і запустила новітнє обладнання для виробництва макроволокон з модифікованого поліолефіну. Співробітники виробництва протягом двох тижнів проходили навчання у фахівців компанії виробника обладнання. 2019 - реєстрація власних Торгових Марок Армотек і ПоліМеш для полімерних макроволокон, призначених для вторинного армування бетону.

 • 2020

  Фібра виробництва ФайберМікс пройшла перевірку якості в європейській нотифікованій лабораторії і отримала Сертифікат відповідності стандарту EN 14889-2: 2006. Структурні волокна ArmoTec показали відмінний результат на рівні європейських виробників в розмірі 4кг / м3.

Наші партнери
BudMaster
Новая линия
МХП
Эпицентр
Нибулон
Master
baugud
lotos
«Ковальська»
Наша ряба
авангард
атб
Географія поставок

Наша компанія має широку географію поставок продукції. Нам довіряють не лише вітчизняні, а й компанії ближнього і далекого зарубіжжя.
Широкий асортимент і відмінна якість продукції, вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта, досвідчений персонал, інновації в розвитку - все це невід'ємна складова успішної роботи ФайберМікс - компанії виробника фібри для бетону.