ua
Застосування полімерних фібр для дисперсного армування бетону
Застосування полімерних фібр для дисперсного армування бетону

Застосування полімерних фібр для дисперсного армування бетону

Як запобігти корозії сталевої фібри

Насправді, відповідь проста – використовувати поліпропіленову фібру для армування бетону.

Але, коли відповідати на це питання більш серйозно, то це буде так.

Армування бетону давно стало чимось загальноприйнятим в будівельній галузі. Без цієї процедури бетонна суміш буде більш вразливою до тріщин і втрат вологи, що неминуче веде до руйнування готового виробу в майбутньому. Для збільшення міцності і поліпшення технологічності такої суміші найкраще використовувати армування фіброю для бетону.

Втім, важливо пам’ятати, що металево деталі схильні до корозії через певний проміжок часу. Саме тому слід розуміти, як уникнути корозії сталевої фібри щоб своєчасно запобігти настільки відчутний брак сталевих фібр.

Способи боротьби з корозією сталевої фібри

  • Розчини. Унікальний склад, який змінюється в залежності від виробника, дозволить запобігти передчасному псуванню металевої конструкції. Щоб знати, як обробити сталеву фібру для запобігання корозії, рекомендується проконсультуватися з фахівцем або з продавцем до здійснення покупки. Насправді, там немає нічого складного, проте деякі нюанси все ж слід взяти до уваги.
  • Цинкування металу. Застосування цинку дозволяє істотно сповільнити процеси корозії, що давно прийнято на озброєнні багатьма гігантами будівельної промисловості. В першу чергу, буде знищувати частки цинку, а всі електрони, які виділяються в процесі окислення, передадуться залозу, відновлюючи його структуру. Важливо знати, як обробити сталеву фібру для запобігання корозії, використовуючи цинк, щоб готова продукція змогла піти на користь іншої суміші.
  • Виготовлення фібри з легованої сталі. Простіше кажучи, потрібно нержавіюча сталь, яка чудово справляється з проявами корозії. Очевидно, що в такому випадку розчини для обробки сталевої фібри від корозії не будуть потрібні.

Як можна зрозуміти, металу для фібри не є вироком. Існують різні методики для того, щоб створити якісну і довговічну армовану фібру зі сталі, але пам’ятайте, що обробка сталевої фібри для уникнення корозії неминуче веде до збільшення грошових витрат. Чи слід так істотно витрачатися або краще покластися на випадок – вирішувати тільки Вам.

Отже, що можна побачити, вивчивши дане питання – звичайної поширеною сталевої фібри неминуча. Що б цього не сталося – потрібна або нержавіюча сталь, для виробництва сталевої фібри, яке покриття металевої фібри цинком, що не ліквідує повністю питання корозії, але помітно його відстрочить.

Поліпропіленова макрофібра, на відміну від сталевої, не схильна до корозії і стійка до агресивного лужному середовищі, якої є розчин бетону. При однакових розрахункових навантаженнях, які може нести поліпропіленова й сталева фібра, перша дешевше, довговічніші і зручніше в роботі.