ua
Назад до новин
Матеріали для мікроармування в будівництві
Матеріали для мікроармування в будівництві

Що таке мікроармування

Багато десятків років бетон активно використовується в будівельних проектах різної складності і масштабності. Якщо спочатку його властивості практично не піддавалися змінам, то з плином часу будівельники зрозуміли, що запас міцності даного матеріалу вкрай незадовільний. Так народилася ідея отримати модифіковану бетонну суміш, щоб вона змогла бути більш міцною, надійною і довговічною. Якраз тут і з’являються матеріали для мікроармування в будівництві, що стали затребувані в багатьох країнах світу.

Саме вони дозволяють посилити структуру бетону за рахунок армуючих волокон, підвищуючи міцність всього виробу. Цікавий факт – міцність фібробетону майже в 20 разів перевищує стійкість звичайного бетону. Все це справедливо, якщо буде здійснено саме мікроармування, а не звичне армування. Це дозволить розподілити всі армирующие добавки по всьому об’єму бетону, тим самим, з’явиться єдина міцна структура, готова до значних навантажень.

Які матеріали найчастіше використовуються для мікроармування?

Сьогодні, коли використання матеріалів для мікроармування в будівництві стало чимось буденним, важливо розуміти, які існують різновиди добавок для бетону і чому слід вибирати далеко не всі види для конкретної роботи.

  • Метал (сталь). Розібравшись з тим, що таке мікроармування, слід вивчити особливості найбільш поширеного виду добавки для армування бетону. Сталеві фібри вигідно відрізняються економічністю, зносостійкість, захистом від морозів і зниженням усадки.
  • Поліпропілен. Не менш затребуваний компонент для армування бетону, застосовуваний в розвинених світових державах. Якщо хочете знати, де використовують мікроармування поліпропіленовою фіброю в будівництві, відповідаємо – в морських укріпленнях і водосховищах, підвалах і вугіллясховищах, а також для покриття асфальтованих доріг.

Таким чином, кожен матеріал цікавий по-своєму. Тепер, коли Ви дізналися, для чого потрібно мікроармування, достатньо проконсультуватися з фахівцем, щоб визначити найкращий матеріал для армування бетонної суміші.