ua
Лугостійке скловолокно
Лугостійке скловолокно

Лугостійке скловолокно

Лугостійке скловолокно

Давно відомо, що для створення більш міцної та гнучкої бетонної суміші, слід завчасно купити лугостійке скловолокно в інтернет-магазині фібри для бетону, адже там найоптимальніші розцінки. Але можливо, цей матеріал для деяких громадян залишається загадкою. Постараємося прямо зараз відповісти на найпопулярніші питання про те, що собою являє лугостійке скловолокно, які його особливості і сфери застосування.

Особливості лугостійкого скловолокна (склофібри)

Цей вид волокна є штучним – для створення застосовується неорганічне скло, а далі шляхом розплаву створюється лугостійке скловолокно (купити його сьогодні можна на багатьох торгових майданчиках). Цікаво, що існує кілька різновидів даного матеріалу. E-скло (найбільш затребуване) та ВМП (більш міцні різновиди).

Також важливо звернути увагу на те, що існує ціла низка марок скловолокна, кожна з яких відрізняється специфічними властивостями. Це E (electrical), S (strength), AR (alkaliresistant). Насправді, таких марок безліч. Тому насамперед важливо знати, як вибрати лугостійке скловолокно, а купити потрібний вид матеріалу в інтернеті Ви завжди встигнете.

Схожість лугостійкого скловолокна з базальтовою фіброю

При уважному вивченні всіх відомих видів армуючих фібр можна дійти висновку про те, що якщо не вдається лугостійке скловолокно купити в Україні за помірною вартістю, цей матеріал легко замінюється базальтовою фіброю. Справді, за низкою показників ці різновиди армуючих засобів схожі. Однак, як радять фахівці, слід дізнатися про марку скловолокна до здійснення покупки. Це дозволить запобігти купівлі виробу, чия стійкість від лугу буде мінімальною.

Вартість покупки лугостійкого скловолокна

Сьогодні купити склофібру онлайн в Україні не складе жодних проблем для пересічних громадян. Багато торгових точок пропонують покупцям вигідні умови співробітництва, але нерідко трапляються пропозиції, які обіцяють суттєвою переплатою. Пам'ятайте, що якість має бути на першому місці, але це зовсім не означає, що за це доведеться віддавати нечувані гроші!