ua
Назад до новин
Мікроармована дрібнозернисті бетони в архітектурі міста
Мікроармована дрібнозернисті бетони в архітектурі міста

Мікроармована дрібнозернисті бетони

Комфортне існування людини в рамках міста забезпечується за рахунок повсюдного будівництва. Його основу складають мікроармовані дрібнозернисті бетони – в архітектурі міста дані матеріали представлені в більшості таких будівель як малі архітектурні форми.

У масштабах міста питання довговічності та стійкості подібних конструкцій до стирання, вібраційних і динамічних навантажень є досить гострим.

З недавніх пір мікроармовані дрібнозернисті бетони в архітектурі є провідним матеріалом завдяки масі очевидних переваг:

  • зносостійкість;
  • тріщиностійкість;
  • морозостійкість;
  • вологостійкість;
  • міцність на стиск / розтягнення;
  • ударостійкість.

Це стає можливим завдяки дисперсному армуванню розчинів на основі цементу мікроволокнами. Вони можуть бути базальтовими, композитними, металевими, скляними, поліпропіленовими та іншими. Беручи на себе розтяжну напругу, фібра забезпечує підвищення тріщиностійкості та удароміцності. За рахунок поліпшення гомогенності суміші, волокна додають готовому бетону велику цілісність і опірність навантаженням. Безсумнівно, використання мікроармованого бетону в архітектурі міста є доцільним і виваженим рішенням.

Чому краще використовувати мікроармований бетон в МАФ?

При порівнянні стандартної бетонної суміші та матеріалу з армуванням фіброволокном, в ході дослідження можна відзначити суттєвий приріст міцності у останнього протягом усього процесу. Бетон з фіброю при випробуваннях тріскається, проте не втрачає форми і можливості подальшого відновлення і ремонту, на відміну від контрольного складу цементної суміші, який руйнується значно швидше.

З вищесказаного можна зробити висновки про те, що ефективне використання дрібнозернистого бетону, армованого поліпропіленовою фіброю в будівництві малих архітектурних форм – технологія, яка в майбутньому забезпечить кращий результат в порівнянні з іншими матеріалами, використовуваними в даній галузі. Таким чином, фибробетон, з додаванням синтетичних волокон – найбільш оптимальний варіант.

Ми пропонуємо вам якісний сертифікований матеріал під брендом Файбер Мікс®, вироблений українською компанією, яка має більш ніж 10-ти річний досвід роботи на ринку синтетичних армуючих матеріалів для бетону.